1 Step 1
Вкажіть параметри
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Вибір сировини для виготовлення:

Покриття металу Глянцеве (PE), Матове (PEMA), Цинкове
Товщина металу, мм 0.35, 0.40, 0.45, 0.50, 0.65, 0.70
Виробник сировини Arcelor Mittal (Німеччина), Arcelor Mittal (Польща), U.S. Steel Kosice (Словаччина), Метінвест (Україна), Dongbu Steel (Корея), SeaHyper (Корея), Китай

Доступна палітра кольорів:

Дефлектори

Особливості та властивості дефлекторів

Дефлектор – це вентиляційний аеродинамічний пристрій для посилення тяги природної витяжки за рахунок теплового та вітрового напору. Захищає шахту від попадання сміття, перешкоджає впливу атмосферних опадів на вентиляційне обладнання, та, найважливіше, активізує та посилює тягу, генеруючи та перенаправляючи вітрові потоки. Вітер, набігаючи на дефлектор, створює всередині циліндричної оболонки зону зниженого тиску, що сприяє роботі витяжної системи.

Виробництво дефлекторів

Дефлектори бувають різних видів, виготовлені з ПВХ, жерсті, міді, кераміки.

Компанія «Консент-Буд» пропонує типову конструкцію з оцинкованої сталі (проста оцинковка, оцинкована сталь із полімерним покриттям), що складається з трьох частин:

  1. Основа у вигляді усіченого конуса – дифузор. Нижня частина насаджується на верхівку вентиляційного каналу. Тут відбувається уповільнення повітряного потоку та підвищення тиску.
  2. Парасолька – верхній захисний ковпак, який прикріплений до дифузору стійками. Запобігає попаданню сміття у вентиляційний канал.
  3. Кільце корпусу – видима частина дефлектора, поєднана з дифузором кронштейнами. Розсікає повітряний потік і створює всередині циліндра знижений тиск.

Вартість виробів залежить від товщини металу та покриття.

Колірна гама згідно палітрі каталогу RAL.