У нас є прийнятна ціна на флюгарки і ми готові виготовити конструкцію будь-якої складності для вас!

Флюгарка – це захисний ковпак для димоходу або вентиляційного каналу, який закриває трубу від потрапляння в неї атмосферних опадів, вологи, сміття, при цьому випускає дим та повітря з будинку назовні. При монтажі флюгарки на цегляну трубу основа флюгарки стягує останній ряд кладки і не дає йому розвалюватися і руйнуватися.

Якісна флюгарка позитивно впливає на вентиляційний обмін і сприяє швидкому видаленню диму з приміщення завдяки збільшенню тяги в повітряному каналі.

Характеристики флюгарок

Флюгарки можуть бути додатково укомплектовані захисною сіткою від птахів, цинковим відбивачем, жалюзями, флюгером, а також армованим каркасом. При необхідності у кришці флюгарки може бути виготовлений отвір для виведення труби або додаткові елементи для примикання флюгарки до стіни.

Якщо димохід має незадовільний вигляд або хочеться декорувати його в колір бітумної, керамічної черепиці або іншого покрівельного матеріалу, виготовляється металевий кожух для труби.

Виробництво флюгарок на замовлення у Києві

Фахівці компанії «Консент-Буд» виготовляють ексклюзивні вироби з металу — жерстяні та армовані флюгарки, накривки на вентиляційний канал різної довжини без обмеження за шириною та складністю моделі, короба, захисні кожухи. Ми можемо виготовити за індивідуальними кресленнями конструкцію практично будь-якої складності.
Висока якість виробів компанії досягається наявністю професійного обладнання, якісної сировини та величезним досвідом роботи у цій сфері.

Як замовити флюгарку

Виберіть необхідний тип флюгарки, заповніть форму із зазначенням необхідних вам розмірів або зателефонуйте нам.

Флюгарка із жалюзями
Флюгарки по индивидуальным чертежам
Флюгарка з квадратною проходкою