1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Металеві ворота, євроштакетник

Вибір сировини для виготовлення:

Покриття металу Глянцеве (PE), Матове (PEMA), Цинкове
Товщина металу, мм 0.35, 0.40, 0.45, 0.50, 0.65, 0.70
Виробник сировини Arcelor Mittal (Німеччина), Arcelor Mittal (Польща), U.S. Steel Kosice (Словаччина), Метінвест (Україна), Dongbu Steel (Корея), SeaHyper (Корея), Китай

Доступна палітра кольорів:

Металеві ворота, євроштакетник

Виробництво металевих воріт, євроштакетника

Компанія «Консент-Буд» надає послуги з виготовлення та встановлення автоматичних відкатних воріт у розмір замовника. Укомплектовуємо необхідною конфігурацією на вибір, обрамляємо профнастилом обраного кольору, оснащуємо автоматикою, доставляємо на об’єкт та надаємо послуги з встановлення.

Вартість воріт залежатиме від вартості комплектуючих:

  1. Армованого каркасу;
  2. Обрамлення профнастилом із оцинкованої сталі товщиною 0,45-0,5 мм з матовим або глянцевим покриттям;
  3. Комплектації фурнітури;
  4. Автоматики.

Автоматичні ворота – практичний, надійний, зручний вид вуличних воріт. Він підходить як для приватних будинків та котеджів, так і для в’їзду на промислову територію.

Маючи власний виробничий цех з армування, ми пропонуємо своїм покупцям отримати вигідну ціну виготовлення воріт від виробника, не заощаджуючи на якості.

В асортименті продукції компанії Консент-Буд представлений також різновид огорож євроштакетник. Являє собою металеву штакету з оцинкованої жерсті з полімерним покриттям. Це міцний та довговічний матеріал, який не вимагає особливого догляду та служить довгі роки. Простий, швидкий та «чистий» процес монтажу. Огородження не створює враження замкнутого простору (на відміну від профнастилу або бетонного паркану) і не заважає сонячному світлу проникати на ділянку.

 

Металеві ворота, євроштакетник

Ширина штакети – 110 мм,

Стандартна довжина –1,25 м; 2,0 м.

Можливе виготовлення за індивідуальним розміром.