Виготовлення жерстяних флюгарок за Вашими параметрами. Доставка по Україні!

У нас є прийнятна ціна на флюгарки і ми готові виготовити конструкцію будь-якої складності для вас!

1 Step 1
Вкажіть параметри флюгарки
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Вибір сировини для виготовлення:

Покриття металу Глянцеве (PE), Матове (PEMA), Цинкове
Товщина металу, мм 0.35, 0.40, 0.45, 0.50, 0.65, 0.70
Виробник сировини Arcelor Mittal (Німеччина), Arcelor Mittal (Польща), U.S. Steel Kosice (Словаччина), Метінвест (Україна), Dongbu Steel (Корея), SeaHyper (Корея), Китай

Доступна палітра кольорів:

Флюгарки жерстяні

Стандартна жерстяна флюгарка на замовлення являє собою ковпак з оцинкованої жерсті з полімерним глянцевим РЕ або матовим РЕМА покриттям або просто з оцинкованої жерсті. Найчастіше виріб замовляють у колір наявного покрівельного матеріалу.

Характеристики

Стандартна куплена у нас флюгарка має чотирисхилий дах і висоту кріплення 100 мм, яке при монтажі закріплюється на цегляну кладку. За бажання ці параметри можна змінити: збільшити висоту основи або ширину посадкового місця. Коли, наприклад, потрібно перекрити утеплювач або два ряди цегляної кладки.

Додаткова комплектація

Додатково флюгарку можна укомплектувати сіткою від птахів, цинковим відбивачем, жалюзями, вирізати отвір для виведення труби. Ціна індивідуального замовлення залежить від складності та комплектації. Наші менеджери розрахують її після отримання від вас інформації про точні розміри та вид виробу.

Як замовити жерстяну флюгарку

Заповніть форму вище, вказавши необхідні вам розміри або зателефонуйте нам за номерами на сайті. Виготовлення флюгарки з жерсті під замовлення займе небагато часу.

Крім функціонального призначення ковпак на димохід (флюгарка) надає будь-якій покрівлі естетичний та закінчений зовнішній вигляд.