1 Step 1
Вкажіть дані для зворотного зв'язку
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Вибір сировини для виготовлення:

Покриття металу Глянцеве (PE), Матове (PEMA), Цинкове
Товщина металу, мм 0.35, 0.40, 0.45, 0.50, 0.65, 0.70
Виробник сировини Arcelor Mittal (Німеччина), Arcelor Mittal (Польща), U.S. Steel Kosice (Словаччина), Метінвест (Україна), Dongbu Steel (Корея), SeaHyper (Корея), Китай

Доступна палітра кольорів:

Відливи, відкоси, цокольні планки

Виробництво відливів, відкосів, цокольних планок

Віконні відливи – обов’язковий аксесуар віконної системи, що встановлюється з боку фасаду на нижній укіс і кріпиться до підвіконного профілю. Зазвичай монтується з ухилом від вікна та захищає нижню частину віконного отвору від атмосферних явищ: дощу, снігу, льоду, поривів вітру та перепадів температур. Завдяки цьому фасад захищений від руйнування, що може відбуватися під впливом вологи.

Компанія «Консент-Буд» пропонує віконні відливи з оцинковки, оцинкованої жерсті з полімерним покриттям та міді. Вибір кольору згідно з каталогом RAL, покриття глянцеве та матове.

Відливи можуть бути виготовлені у стандартну довжину 1,25 метра та 2 метри, а також за потреби і під розмір замовника довжиною до 2,6 метра. Ширина відливу залежить від розміру підвіконня.

Внутрішня сторона відливу, як правило, виготовляється з технічним підгином, що примикає до вікна, а зовнішня сторона відливу оформлена капельником. В асортименті компанії «Консент-Буд» представлені відливи з трьома видами капельників:

Z-подібний варіант відливу без вальцювання на капельнику. Найбільш зручний варіант для використання на великих довжинах, легко стикується, але і має недолік у вигляді відсутності технічного загину «вальцювання», що робить цей край капельника дуже гострим;

Z-подібний відлив з підгином – вальцюванням на капельнику. Має додаткове ребро жорсткості, безпечний у пішохідній зоні, недоліком можна назвати складніший процес стикування при монтажі за рахунок вальцювання;

Відлив з прямим капельником і вальцюванням. Найбільш практичний, легко та швидко стикується та безпечний.

 

Разом із віконними відливами іноді використовують планку для декорування та захисту віконних відкосів. Вона часто має L-подібну форму і є відмінним рішенням для швидкого монтажу фасаду.

Цокольні планки зазвичай встановлюються по периметру фундаменту споруди або паркану в нижній частині. Найчастіше цокольні планки з’єднуються внахлест. Якщо цоколь дуже широкий, може застосовуватися для з’єднання фальцевий замок. Капельник на цокольній планці такий же, як і на віконних відливах, але найзручніше використовувати прямий, який легко стикується.

 

Асортимент відливів, відкосів, цокольних планок

Великий асортимент кольорів та видів покриття, професіоналізм наших фахівців, постійна наявність на складі сировини для виготовлення дозволяють компанії «Консент-Буд» швидко та якісно виготовити для вас віконні відливи, укоси, цокольні планки в тих кольорах, які максимально відповідають фасаду будівлі та вікнам.

При необхідності ви можете замовити у нас замір та монтаж даного виду продукції.